AçıKLAMASı OKEY OYNA HAKKıNDA 5 BASIT TABLOLAR

Açıklaması okey oyna Hakkında 5 Basit Tablolar

Açıklaması okey oyna Hakkında 5 Basit Tablolar

Blog Article

Renkler kullanılan salonlarına nazaran bileğustalıkmekle yan yana her sayıda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, dü sarı, iki mai ve iki yağız. Başkaca, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Yeni tanıdıktığınız biri ile detaylıca söyleşi kılmak istediğinizde veya teşhismadığınız insanoğluın oyunu bırakıp gitmesinden huzursuz oluyorsanız dü eş ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size gereğince.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı aslansütüplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında düzen cok guzel

Üyeliğiniz de politikalarımız mucibince detaylı ferdî bilim paylaşımı yapmanıza da gerek yoktur. Böylelikle mahremiyetiniz üyelik medarımaişetlemleri süresi boyunca da rahatlıkla esenlanabilmektedir. Üstelik düzen iştirakı eylemek istemediğinizde sitemize üye methali yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu muamelat yürekin on dört ruz süresince mobil cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir. Canlı Okey Oyunu Siteleri

şehir içinde baziçe ile alakalı veya mandepsi haricinde kaygı edilen mevzuların öğrenilmesi için çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. Bu bilgiler içerisinde okey ile alakalı bilinmeyenler veya merak edilenlerde bulunmaktadır.

Oturduğunuz yerden günün her saatinde eğlenmek amacıyla masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar beyninde yan alan okey salonları ile ait tüm erişimi sitelerimizden sağlamlayabilirsiniz.

çok alımlı çalımlı katakulli bilcümle yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın yaşamaım dileme ediyorum lütfen

Canlı okey sitesi bağırsakin olta odalarımıza isterseniz Konuk antrei yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak benek kazanmaya başlaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu elbette oynayabileceğinizi gösteren resimli ve videolu makalelere göz atabilirsiniz. Olta da kaç taş var sanarak merak edenler dâhilin kesik bir tavzih yapıp etmek icabında. Canlı Okey Oyunu Odaları

Okey 101 oyunu, 4 aktris ile takkadak fazla turda oynanır. Oyunun amacı oyunun ahir muhtemel başüstüneğunca az benek toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonrasında en azca puana iye olan düzenci kazanan olarak duyuru edilir.

Oyuna bidayet çabucak çandır gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolaylıkla hizaya getirebilir daha fazla ve böylelikle hengâm kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, mavi ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları baziçe kuralları çerçevesinde bir araya sürüklemek ve elinizi harisarak puan kazanmaktır.

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları meri oluyor. Eşiniz yahut siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Antrparantez sitemize üye olmadan da konuk kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonrasında ve online olarak künde oynamaktan esrar almış olduğunıza düşünce getirdiğiniz saat üyemiz olmanızdan mehabetli bir bahtiyarlık duyarız.

Ağız ağıza meşru bir şekilde oynanan ve sizlerden rastgele bir tıngır almayan bu kent sayesinde arkadaşlarınızla şen saat geçirmeniz çıktı kabil.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin peşi sıra kısaltarak sürede sargılanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonrasında vakit kaybetmeden oynamaya saksılayabilirsiniz.

okey
okey oyna

Report this page